Apartamenty w Grecji - kwatery na wakacje

Kiveri Peloponez Grecja

 

Kontakt
Apartamenty "Jasu"
Kiveri 1,
21-200 Kiveri

Peloponez, Grecja

 

 E-mail

konstantina1992k@gmail.com 

 

 Telefon (stacjonarny):

0030 275 10 47 688

 

 Telefon (komórkowy):

+30 694 65 23 347 (apps: WhatsApp & Viber) 

+30 697 63 15 944 (apps: WhatsApp & Viber) 

 

 Mówimy po polsku, angielsku i grecku.

 

Napisz do nas:

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>

 

 

Do Kiveri można dojechać, wybierając jeden z trzech środków transportu:

1). Samolot do Aten - (z Warszawy 2 godz. 15 minut), z lotniska 2 autobusami dojeżdża się do Argos. (przejazd kosztuje 15 euro od osoby), na lotnisku można też wypożyczyć samochód – służymy pomocą. Rezerwując bilety stosunkowo wcześnie, można liczyć na wiele promocji i zniżek.

2). Dojazd swoim autem: możliwe są dwie trasy; Przez Czechy, Austrię i Włochy. We Włoszech z Wenecji lub Ancony płynie się promem do Patry. Z Patry do Kiveri jest 3 godziny drogi. Przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Podróż trwa około 20 godzin. Po drodze można zatrzymać się na nocleg w przyjemnym hotelu w Bułgarii. Jadąc do Kiveri własnym środkiem transportu można po drodze zwiedzić Meteory oraz Delfy. Po drodze z Patry warto zatrzymać się w Kalavricie — Diakofto i odbyć przepiękną podróż kolejką wąskotorową przez zapierające dech wąwozy i wodospady.

3). Autobus: (w przypadku turystów z Polski). Jedzie on dwiema trasami do wyboru tak jak podróż samochodem. Przez Włochy jedzie około 40 godzin (jedna noc jest na promie), Autobus np. z Katowic przez Serbie i Macedonię jedzie ok. 32 godzin.

Oferujemy pomoc w wyborze trasy i środków transportu.